zdjęcie
Grzejniki marmurowe strzałka szara
Opis systemu strzałka szara
Parametry, Koszty, Dobór mocy strzałka szara
Normy, Atesty, Certyfikaty strzałka szara
doradca
kontakt
Termar, ul. Pełczyńska 45, 51-180 Wrocław
Centrala:  71 717-13-13
Dział sprzedaży:  71 717-52-00
e-mail:termar@termar.pl
              biuro@termar.pl
partnerzy
  • lista partnerĂłw
  • lista partnerĂłw
  • lista partnerĂłw
  • lista partnerĂłw
  • lista partnerĂłw
  • lista partnerĂłw
  • lista partnerĂłw
Strona główna strzalka Grzejniki marmurowe strzalka Grzejniki marmurowe
czerwona strzalka Grzejniki marmurowe

Grzejniki marmuroweGRZEJNIK MARMUROWY
Grzejniki ozdobne marmurowe produkowane przez naszą firmę tworzą energooszczędny system ogrzewania elektrycznego, który wykorzystuje właściwości cieplne naturalnego kamienia, na przykład jego zdolność do akumulowania ciepła. Grzejnik kamienny ogrzewa pomieszczenie, wypromieniowując ciepło równomiernie przez całą powierzchnię. Na podobnej zasadzie działały kiedyś piece kaflowe. Dzięki temu nie występuje niepotrzebne przegrzewanie warstw powietrza znajdujących się przy suficie pomieszczenia. Jest to szczególnie zauważalne w porównaniu z grzejnikami konwekcyjnymi.Elektryczne grzejniki kamienne
 
W pomieszczeniach ogrzewanych elektrycznymi grzejnikami kamiennymi utrzymuje się przyjazny człowiekowi mikroklimat. Dzięki ograniczeniu konwekcji powietrze nadmiernie się nie wysusza oraz unosi się w nim mniej pyłu i kurzu. Szczególnie ważne jest to dla osób mających skłonności do alergii.
Ogrzewanie za pomocą promieniowania ciepłem posiada i inne zalety. Ciepło, którym promieniuje płyta grzewcza, jest akumulowane przez ściany i sprzęty, przez co pomieszczenie nie wychładza się tak szybko. Dlatego używanie energooszczędnych grzejników kamiennych pozwala zmniejszyć koszty ogrzewania.
Stygnięcie pomieszczenia ogrzewanego grzejnikiem marmurowym przebiega dużo wolniej niż w przypadku systemów z nadmuchem (np. grawitacyjnym, wymuszonym – farelki). Oszczędność energii, w porównaniu z innymi elektrycznymi systemami grzewczymi, dochodzi nawet do 25%.

Grzejniki kamienne marki Termar cieszą się powodzeniem zarówno w Polsce, jak i w wielu innych krajach. Mamy klientów w Niemczech, Austrii, Szwajcarii oraz Norwegii. Niebawem nasze kaloryfery będą dostępne również w Wielkiej Brytanii.
Gwarancja – Trwałość

Grzejniki marmurowe - trwałe jak skała
Grzejniki marmurowe produkujemy od 1990 r. Od tamtego czasu żaden grzejnik nie uległ tzw. przepaleniu. Grzewcze elementy są hermetycznie oddzielone od otoczenia zewnętrznego poprzez masę ceramiczną. Dzięki tej masie ciepło jest odbierane w optymalny sposób i przekazywane do marmuru. Istotny w tej konstrukcji jest fakt, że na wnętrze grzejnika nie ma wpływu ani wilgoć, ani powietrze. Temperatura rzeczywista elementu grzejnego jest o ponad połowę niższa od tej, do której jest on maksymalnie przeznaczony. Warto dodać, że nawet powódź, która nawiedziła Dolny Śląsk w 1997 roku, nie spowodowała uszkodzeń zalanych grzejników (z wyjątkiem elektronicznych termostatów, które jako elementy zewnętrzne musiały zostać wymienione).
Okres eksploatacji grzejników TERMAR, po przeprowadzonych testach trwałościowych, można ocenić na minimum 30 lat.Na produkowane przez nas grzejniki marmurowe udzielamy 15 lat gwarancji!
wstecztop
O firmie Realizacje Termostaty Grzejniki marmurowe Galeria Montaż Kontakt Zapytanie ofertowe Doradca TERMAR
All Rights reserved(c)2010 Termar
Projekt i wykonanie Safenet Interactive Agency
Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+
Nasz blog
Blog